خط تولید

Hefei WNK Smart Technology Co.، Ltd گواهینامه بین المللی سیستم کیفیت ISO9001: 2015 را تصویب کرده است.از طراحی ، خرید ، تولید تا آزمایش ، ما دقیقاً طبق ISO9001: 2015 کار می کنیم تا اطمینان از قابلیت اطمینان و ثبات محصولات خود را کسب کنیم. شرکت ما مفهوم "دقیق ، پایدار و قابل اعتماد" را به عنوان عنصر اصلی سیستم خدمات دنبال می کند و به طور مداوم تلاش می کند تا هرگونه نیاز مشتری های ما را برآورده می کند.

 

ما توجه زیادی به انتخاب هزینه های مواد اولیه ، انتخاب لوله وارد شده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا و صفحه فولاد ضد زنگ به عنوان لوله انحراف سنسور ، انتخاب کارخانه سرمایه گذاری مشترک برای تولید محفظه سنسور اسپری رنگ با کیفیت بالا برای تضمین خوش تیپ بودن آن و با دوام

 

ما مجموعه ای از پیشرفته ترین تجهیزات تولید فشار و دما در داخل کشور را داریم - کالیبراتور فشار دقیق GE Pace 7000 Ruska 7250xi ، کالیبراتور فشار America FLUKE و تنظیم کننده دما و رطوبت قابل برنامه ریزی.بنابراین برای اطمینان از کیفیت خوب محصولات ما.

</s></s>Hefei WNK Smart Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 0

Hefei WNK Smart Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 1

OEM / ODM

WNK با داشتن تیمی کامل از تحقیق و توسعه ، مدیریت تولید پیشرفته و نوآوری های فنی مستمر ، قادر به ارائه انتقال دهنده های فشار ، سطح و دما است.

 

WNK اکنون در بیش از 180 کشور و منطقه در جهان مشتری دارد ، از جمله: آلمان ، ژاپن ، ایتالیا ، روسیه ، ژاپن ، کره جنوبی ، ترکیه ، برزیل ، هند ، امارات متحده عربی ، عربستان سعودی و سایر کشورها.

 

OEM ، ODM و سفارشی سازی از WNK در دسترس هستند.

Hefei WNK Smart Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 0

تحقیق و توسعه

WNK دارای R&D تخصصی است که به طور مداوم در حال تحقیق و توسعه ابزار اندازه گیری با دقت بالاتر ، قابل اطمینان تر از جمله فرستنده های فشار ، سطح و دما است.و WNK اولین سنسور فشار خازنی سرامیکی چینی را با دقت بالا 0.2٪ FS و سازگاری با درجه حرارت گسترده تولید کرده است.

Hefei WNK Smart Technology Co.,Ltd خط تولید کارخانه 0